jan 24 2011

Timeplan

bjarne @ 14:55

Vi tar forbehold om endringer på relativt kort varsel. Disse annonseres under «Viktig informasjon» til høyre. Se ellers «Nyheter» for annen informasjon.

I tabellen nedenfor: Hold musepekeren over treningen du har lyst på, så ser du starttidspunkt.

Vi følger skoleruta for Nittedal: Klikk her for å se skoleruta

TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
10.0010.00:
Zumbamix 75-90 min m Katja eller Cathrine (følg med fra gang til gang). NB: Denne klassen KAN avlyses innimellom. Følg med på Facebook eller nettsiden.
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
11.0011.00:
Pilatesmix - 60 min - m Monika
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
17:00
17:1517.15:
Yogamix - 60 min m June
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
17.3017.30:
Aerobics/Step og styrke med Kathrine. 80-90 min
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
17.30:
Move2BeFit m Raymond.
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
17.45
18.0018.00:
RÅ STYRKE m Per Kristen - 60 min. Viktig: Tidspunkt kan endres på kort varsel! Følg med hver gang - på Facebook eller nettsidene våre. Eller send tekstmelding til 93038700
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
18.00:
Klassisk pilates - 60 min m Monika.
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
18.1518.15:
30 min høyintens trening m Katja
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
18.30
18.4518.45:
Zumba - 60 min m Katja
INGEN PÅMELDING NØDVENDIG - BARE MØT OPP
19.00
19.15
19.30
19.45Oppstart 3. september: 19.45:
Line Dance m Raymond - nivå x (nivåfordeling ikke bestemt) 50-60 min PÅMELDING!
20.00
20.15
20.30
20.45Oppstart 3. september: 20.45:
Line Dance m Raymond - nivå x (nivåfordeling ikke bestemt) 50-60 min PÅMELDING!
21.00Oppstart 3. september: 21.00:
Line Dance m Raymod - nivå x (nivåfordeling ikke bestemt) 50-60 min PÅMELDING!
21.15
21.30
21.45
22.00

 

 

Comments are closed.